Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences

Hakkımızda


Mita Mühendislik, ileri mühendislik hizmetleri ve çözümleri vermek üzere kurulmuş olup bünyesinde tecrübeli makina ve inşaat mühendisleri bulundurmaktadır. Türkiyenin ilk ve tek FEM / ERF (avrupa istif makinaları federasyonu / avrupa raf federasyonu) ve İSDER üyesi mühendislik firmasıdır. Uzun yıllar ince cidarlı çelik yapılar üzerine saha ve proje tecrübesi olan mühendislerimiz ile endüstriyel depolama raf sistemleri ve taşıyıcı ekipmanların-/yapıların "Proje – İmalat kontrolü - Montaj kontrolü-Analiz" hizmetlerini bir bütün olarak sunan ve bu sayede projelerinizde çözüm ortağınız olan Mita Mühendislik tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen göstermektedir.

Mita Mühendislik, estetik, güvenli, kaliteli ve ekonomik çözüm perspektifinde hizmet sunmaya devam ederken, her yeni projesinde çıtasını yükseltmeyi ve daha iyi hizmet sunabilmeyi kendine hedef edinmiştir. 

Firmamız, faaliyetlerine başladığı günden beri, birçok raf sisteminin projelendirmesini,imalat ve montajını özelliklede analizini yapmış olup referanslarına her geçen gün bir yenisinin daha eklemektedir.

Firmamız, Türk Standartları Enstitüsü tarafında " Çelik raf, Korugan, iskele" konularından hizmet yeterlilik belgesine sahiptir.

Firmamızda tüm mühendislik çalışmalarında lisanslı orjinal yazılımlar kullanmaktadır.

Solidworks Simulation

Sap2000

Mita Mühendislik FEM / ERF / İSDER üyesi bir kuruluştur.

Hakkımızda