Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences

Gizlilik Sözleşmesi Politikası


MİTA MEKANİK İNŞ. TAS. MİM. MÜH. MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.. (bundan böyle "Mita Mühendislik" olarak anılacaktır), webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Mita Mühendislik’in kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:
Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi
Mita Mühendislik kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini MİTA MÜHENDİSLİK ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece MİTA MÜHENDİSLİK veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, Mita Mühendislik web sayfasındaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahip değildirler. MİTA MÜHENDİSLİK kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "KULLANICI BİLGİLERİ’nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi MİTA MÜHENDİSLİK’ten talep ederek gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece MİTA MÜHENDİSLİK tarafından değiştirilebilmektedir. MİTA MÜHENDİSLİK hizmet alanın kendisine verdiği bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir.
Bilgilerinizin Paylaşımı
MİTA MÜHENDİSLİK kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (iletişim, firma ünvanı, adres, gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da MİTA MÜHENDİSLİK tarafından paylaşılmamaktadır. MİTA MÜHENDİSLİK, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve MİTA MÜHENDİSLİK kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen MİTA MÜHENDİSLİK veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır.
MİTA MÜHENDİSLİK, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:
• Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
• MİTA MÜHENDİSLİK’in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
• Kullanıcının, MİTA MÜHENDİSLİK’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
• Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
• Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
Resmi makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Mita Mühendislik sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde MİTA MÜHENDİSLİK, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma, kullanıcının üyeliğini sona erdirme ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek MİTA MÜHENDİSLİK portalındaki online aktivite, gerekse MİTA MÜHENDİSLİK’e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece MİTA MÜHENDİSLİK tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine MİTA MÜHENDİSLİK aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.
MİTA MÜHENDİSLİK şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması ve/veya sayfanın virüs, hacker vb. tehlikelere karşı koruma sistemi bulundurmasına rağmen üçüncü kişilerce usulsüz yollarla elde edilen bilgiler nedeniyle meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. MİTA MÜHENDİSLİK, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Lütfen Mita Mühendislik Web Sitesi'ni kullanmadan önce Site Kullanım Şartları bölümünü okuyunuz