Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences

Raf Kapasite Analizi

"RAFINIZA GÜVENİN"

İşletmenizde yer alan raflarınız statik ve dinamik analizleri TS EN 15512 ve TS EN 16681  , FEM 10.2.09 / FEM 10.2.02 , ANSI MHI 16.1 standartları çerçevesinde  uzman mühendisler tarafından yapılıp ve size raporlanır.

Endüstriyel depolama raf sistemleri hem insan güvenliği hemde ürün güvenliği açısında ilgili yönetmeliklere göre yaptırılması zorunludur. 

Raf yönetmelik ve standartları için tıklayınız.

Konusunda uzman makina ve inşaat mühendislerimiz raf sistemlerinizin durağan halde ve deprem anında güvenli bir sekilde görevini yerine getirebilmesi için ilgili standartdartlara göre hesaplamalarını yapmaktadırlar. Hazırladığımız hesap raporları üniversite onaylıdır.

Orjinal ve lisanslı özel yazılımlarımız ile raflarınızın taşıma kapasitelerini statik ve dinamik olarak hatasız olarak gerçekleştirmekteyiz.

Raf hesaplarımız  TS EN 15512 / TS EN 16681 standartlarına göre inşaat ve makina mühendislerimiz tarafından , SAP2000 / SolidWorks Simulation / CUFSM  hesap yazılımları ile yapılmakta ve üniversitede görev alan akademisyenler tarafından onaylanmaktadır.

 

Türkiye'de FEM onaylı ilk ve tek, endüstriyel depo raf hesabı yapan mühendislik firması.


Raf Kapasite Analizi